jak w temacie.fonik lekko podlany i przestał czytac karte sim.mylem w wanience bez rezultatu.czytnik sprawdzony polaczenie do plyty stykow czytnika poprawione.znalazlem na forum serwisówke niestety musze sie przyznac ze nie wielemi powiedziala.troszke jeszcze w tym za malo siedze chyba.wiem z forum ze jest uklad który odpowiada jeszcze przed upp za sim jesli ktos bedzie tak laskaw i powie gdzie jest ten uklad to bede wdzieczny a moze macie jakis inny pomysl odnosnie tego włóz kartę sim??prosze o pomoc