Dodam że jest to w bloku czteropiętrowym w tej samej klatce, sąsiad mieszka 2 piętra wyżej i ma domofon inny niż reszta mieszkańców. Na obecnym połączeniu wszystko działa oprócz tego że nie słychać z mieszkania na zewnątrz, tutaj zdjęcie:
A tu jest mój który działa poprawnie inny model:
Może ktoś coś doradzić? Dodam że mam miernik uniwersalny, tylko jak to pomierzyć poszczególne przewody powinny mieć jakieś stałe napięcie czy coś? Jak to mierzyć np niebieski z zielonym czy jak? Proszę o pomoc.
A tu jest mój który działa poprawnie inny model:
Może ktoś coś doradzić? Dodam że mam miernik uniwersalny, tylko jak to pomierzyć poszczególne przewody powinny mieć jakieś stałe napięcie czy coś? Jak to mierzyć np niebieski z zielonym czy jak? Proszę o pomoc.