Wita. Mam problem z ustawieniem zapłonu w jawa mustang 50. Wymieniłem cewkę prądową od iskrownika,kondensator,platynki i nie mam iskry :/ . Tłok w pozycji GMP. Przerwa na platynkach 0,40mm i zero iskry. Może mi ktoś wytłumaczyć na "chłopski rozum" jak ustawić zapłon? Oglądałem kilka filmików ale nie bardzo je rozumiem tzn. nie rozumiem tego cofania o 2mm.... Proszę o pomoc.