przywiozlem z zachodu tv grundig st55-405 cuc2121
bylo uszkodzone zasilanie.z ty sobie poradzilem.ale po podlaczeniu tv pod antene i strojeniu obraz jest lecz w glosnikach cisza.na av dzwiek jest.musze go przestroic ale nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac.kupilem fonie rymi i szukam wejscia in if z glowicy oraz wyjscia .moze by mi ktos podpowiedzial gdzie te wejscia i wyjscia sa na plycie.posiadam schematy ale nie moge tego znalesc.pomocy mistrzowie!!
bylo uszkodzone zasilanie.z ty sobie poradzilem.ale po podlaczeniu tv pod antene i strojeniu obraz jest lecz w glosnikach cisza.na av dzwiek jest.musze go przestroic ale nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac.kupilem fonie rymi i szukam wejscia in if z glowicy oraz wyjscia .moze by mi ktos podpowiedzial gdzie te wejscia i wyjscia sa na plycie.posiadam schematy ale nie moge tego znalesc.pomocy mistrzowie!!