logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki GPS do 400 zł pod Automapa Europa? Wymagania: karta >4GB, ładowanie w aucie

jowyma 26 Maj 2016 15:28 2439 5
REKLAMA
  • #1 15700423
    jowyma
    Poziom 23  
    Posty: 1496
    Pomógł: 62
    Ocena: 168
    Proszę o pomoc jakie urządzenie GPS kupić pod posiadaną licencję Automapa Europa. Innymi słowami, licencję mam, natomiast najnowsza wersja Automapy nie mieści się na karcie SD 4 GB i muszę wymienić urządzenie GPS, aby móc jej używać (stare urządzenie nie czyta kart powyżej 4 GB).
    Ważne żeby nie było problemu z ładowaniem w czasie jazdy. Telefon z GPS nie ładuje się w pełni w czasie jazdy i po godzinie jest rozładowany. Wiem, że urządzenia GPS to nie telefon z GPS, ale wolę napisać że przez normalny kabel musi się w pełni ładować w czasie używania GPS.
  • REKLAMA
  • #2 15700658
    wojtek1234321
    Poziom 36  
    Posty: 3553
    Pomógł: 306
    Ocena: 1128
    jowyma napisał:
    Proszę o pomoc jakie urządzenie GPS kupić pod posiadaną licencję Automapa Europa.

    Automapa to na WinCE czy na Androida?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 15701455
    wojtek1234321
    Poziom 36  
    Posty: 3553
    Pomógł: 306
    Ocena: 1128
    jowyma napisał:
    że w ramach licencji mogę wybrać system operacyjny na który chcę mapę

    Kupując licencje to płacisz za konkretną wersję albo WinCE (cena AM np. Polska coś około 160 zł na rok) lub Android (cena około 89 zł na rok). Tak że po zakupie to raczej już nie ma możliwości zmiany systemu.
    Modecom może być, choć są opinie że MX 3 były lepsze, czyli miały lepszy ekran, choć miały mniej pamięci operacyjnej to i tak AM pracuje na nich doskonale. Zgodnie z opiniami to MX 4 nie są złe, ale ciut gorsze jak ich poprzedniki choć mają trochę "wyższy" procesor i więcej pamięci...
  • #6 15703097
    jowyma
    Poziom 23  
    Posty: 1496
    Pomógł: 62
    Ocena: 168
    Dziękuję za pomoc, wiem już co kupić. Temat zamykam.
REKLAMA