Witam,
Mianowicie mam pytanie jak podłączyć siłownik hydrauliczny z którego wychodzi jeden przewód.Siłownik ma wykonywać pracę góra dół.Przerabiam Star-a 1142 na wywrotkę i to na nim będzie ta instalacja zamontowana.
Najlepiej byłoby jak ktoś rozrysowałby mi podłączenie tego układu od pompy po siłownik,(i jakie zawory będą potrzebne?).
Mianowicie mam pytanie jak podłączyć siłownik hydrauliczny z którego wychodzi jeden przewód.Siłownik ma wykonywać pracę góra dół.Przerabiam Star-a 1142 na wywrotkę i to na nim będzie ta instalacja zamontowana.
Najlepiej byłoby jak ktoś rozrysowałby mi podłączenie tego układu od pompy po siłownik,(i jakie zawory będą potrzebne?).