Witam trawil mi sie telewizorek Iskra 8556 brak sygnalu antenowego jest tylko snieg napiecia przy glowicy sa wyglonda na to ze siadla glowica czy da sie ja naprawic albo mozna jak[ą]s inna podstawic moze ktos ma schemat wyprowadzen glowicy tej z TV prosze o porady pozdrawiam