Witam mam problem ze światłami w peugeot 206 1,4 2002r mianowicie przy włączonych światłach mijania jak włączę prawy kierunkowskaz z tyłu mam choinkę a jak włączę światła cofania to zaczyna szybciej "cykać" a żarówka od kierunkowskazu prawie nie świeci ,z lewym kierunkiem natomiast jest że chwilę działa i przestaje po lekkim dociśnięciu przełącznika zaczyna na nowo działać .Wyczyściłem wszystkie kostki i piny ,przeczyściłem styki żarówek ,sprawdziłem masę i wiązkę i wygląda ok ...już nie mam pomysłów co sprawdzić ..bezpieczniki pod kierownicą i maską też sprawdzałem POMOCY