Witam posiadam nissana almere i od pewnego czasu zauwazylem ze po odpaleniu chodza glosno zawory i nie chca sie ustawic przy czym swieci sie kontrolka od oleju zdaza sie to 2 na 5 pdpalen
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam