dzień Dobry,
Szanowni Państwa, męczę się z Candy trio problem:
Zmywarka pompuje wodę
odpompowuje wodę
słychać cykanie programatora ( program idzie..)
Wyrzuca tabletkę (słychać otwarcie pojemnika)
Podgrzewa wodę (słychać oraz czuć temperaturę)
Czasem na początku zacznie obracać i śmiga zmywa, przez pierwsze 2 minuty działa poźniej przestaje a program j.w dalej leci bez obracania i działania pompy myjącej.
Gdy jest cicho otworzę drzwiczki i zamknę wtedy (czasem) zacznie dalej myć ale przestaje po chwili.
Wymieniłem kondensator niestety bez różnicy no może rzadziej odpala pompe (subiektywne odczucie)
czyściłem - i nic
wyjmowałem programator nie były widoczne jakieś ślady uszkodzeń
Szanowni Państwa, męczę się z Candy trio problem:
Zmywarka pompuje wodę
odpompowuje wodę
słychać cykanie programatora ( program idzie..)
Wyrzuca tabletkę (słychać otwarcie pojemnika)
Podgrzewa wodę (słychać oraz czuć temperaturę)
Czasem na początku zacznie obracać i śmiga zmywa, przez pierwsze 2 minuty działa poźniej przestaje a program j.w dalej leci bez obracania i działania pompy myjącej.
Gdy jest cicho otworzę drzwiczki i zamknę wtedy (czasem) zacznie dalej myć ale przestaje po chwili.
Wymieniłem kondensator niestety bez różnicy no może rzadziej odpala pompe (subiektywne odczucie)
czyściłem - i nic
wyjmowałem programator nie były widoczne jakieś ślady uszkodzeń