Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.

29 Cze 2016 16:43 1095 1
  • Poziom 2  
    Witam, kilka dni temu zakupiłem myszke A4Tech RT5. Całe dwa dni działała bez problemu - do czasu, problem pojawił się wczoraj.

Myszka rozładowała się, bedąc podłączoną kablem usb do komputera - co wg logiki powoduje ze nie powinna sie rozładować. Ale do rzeczy, myszka co jakiś czas załapuje prąd, ładuje do 2% (Maksymalnie udalo mi sie dostrzec jakies 20%, ale wtedy pędziły te procenty jak szalone) i gaśnie w sposob taki, jakby sie rozładowała do końca. Próbowałem ładować róznymi kablami, również ładowarką do samsunga z podłączonym oryginalnym kablem od myszki - niestety nic to nie dało, mysz nie reaguje na podłączenie.

Do myszki dołaczona była aplikacja, w ktorej mozna zmieniac jej ustawienia, posiada wbudowana pamiec i wg aplikacji zmiana ustawien myszki przebiega pomyslnie, czego niestety nie jestem w stanie stwierdzic poniewaz jak wspomnialem wyzej nie ma sily wstac.

Teraz konkretne pytanie, jestem amatorem napraw elektrycznych, mozna powiedziec ze nie mam o tym zielonego pojecia, dlatego zgłaszam sie z prośbą o ocene do Was. Dzisiaj rozkręciłem myszke, w środku dostrzegłem na drukowanej płytce coś w rodzaju jej "spalenia", nie wiem jak to dokladniej ująć. Moje amatorskie podejscie do sprawy stwierdza ze gdyby bylo cos spalone to nie byloby obiegu prądu w ogole, a myszka jak juz zalapie to nawet da sie z niej korzystac tak, jak by nic jej nie bylo.

Poniżej zamieszczam zdjęcia rozebranej myszki i w/w płytki.

Uprzedzam pytanie - dlaczego nie oddam na gwarancje. Nie oddam na gwarancje ponieważ nie mam faktury, najzwyczajniej w swiecie ja wyrzuciłem, bo kto by pomyslal ze tak skromne urzadzenie jak myszka moze sie popsuc. Duplikatu faktury równiez nie moge uzyskac. Mysz kosztowała 150 zł, dlatego tez zastanawiam sie czy bedzie sens ją naprawiać

Z góry dziekuje za odpowiedzi, Paweł

Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.13548889_1...4095_o.jpg Download (161.72 kB)
    Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.13550906_1...3629_n.jpg Download (35.58 kB)
    Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.13550983_1...9068_n.jpg Download (39.17 kB)
    Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.13563259_1...1804_n.jpg Download (37.81 kB)
    Myszka bezprzewodowa bloody RT5 - brak ładowania.13576475_1...3511_n.jpg Download (38.92 kB)
  • Computer ControlsComputer Controls