poszukuje wtyczki elektrycznej pochodzacej od motocykla yamaha, łączy m.in. światła, kierunkowskazy itd.
chodzi o to, że chciałbym zrobić na nowo taką wtyczkę z nową instalacją i połączyć ją pod starą, żeby można było kiedyś spowrotem założyć starą instalacje. istnieje taka mozliwosc? czy tylko cięcie i lutowanie?
chodzi o to, że chciałbym zrobić na nowo taką wtyczkę z nową instalacją i połączyć ją pod starą, żeby można było kiedyś spowrotem założyć starą instalacje. istnieje taka mozliwosc? czy tylko cięcie i lutowanie?