logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wtyczkę antenową do telewizora po remoncie?

kjupa 02 Lip 2005 15:51 1212 4
REKLAMA
  • #1 1623630
    kjupa
    Poziom 14  
    Posty: 175
    Witam,

    dzis podczas remontu wtyczka od TV mi sie zgniotla;/ Wiec wyciagnalem z drugieg TV i prubuje to jakos podlaczyc. Wiec prubowalem, kabel dawalem w kazde z dziurek i ten drugi kabel tesh, ale nigdy nei bylo obrazu. Wiec podlaczylem i za kazdym razem szukalem kanalow ale nic nei znajdowalo, albo czasami jakas czeska TV ale obraz do d***. Dodam ze na drugim TV ta wtyczka dzialala.

    Co mam zrobic? Pomozcie!
    Załączniki:
    • HPIM1091.jpg (59.12 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • HPIM1090.jpg (52.92 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • HPIM1089.jpg (61.56 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • HPIM1088.jpg (55.04 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 1623691
    este67
    Poziom 21  
    Posty: 292
    Pomógł: 51
    Ocena: 26
    Środkowy (gorący) przewód kabla antenowego przylutuj do środkowego zacisku, a ekran kabla do któregoś zacisku z boku (masa płytki).
    Dodatkowo musisz jeszcze podłączyć 2 kabelki z zasilacza do zasilania wzmacniacza przy antenie.
    Najczęsciej jeden z nich ma jakiś kolorowy pasek (to jest "+" zasilania) - podlutuj go też do środkowego zacisku na płytce. Drugi kabelek "-" na masę (jeden z zacisków po bokach).
    Zakładam że twój zasilacz jeszcze działa ;)

    Powodzenia
  • REKLAMA
  • #3 1623734
    kjupa
    Poziom 14  
    Posty: 175
    Zasilacz jest podlaczony do anteny.
  • REKLAMA
  • #4 1623812
    makaon
    Poziom 12  
    Posty: 41
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    przepraszam ale ciśnie mi się na usta...niegodne to(pytanie) poziomu(Twego)13!!!

    a poza tym NAPEWNO to nie ten dział!!!!dział Początkujący serwisanci to też chyba za wysoki poziom na takie pytanie........
  • #5 1623851
    stefcio
    Poziom 21  
    Posty: 652
    Pomógł: 24
    Ocena: 27
    kjupa
    Poziom 13 - może tutaj chodzi o wiek? Bo kolega naprawdę zabłysnął.
REKLAMA