Witam,
dzis podczas remontu wtyczka od TV mi sie zgniotla;/ Wiec wyciagnalem z drugieg TV i prubuje to jakos podlaczyc. Wiec prubowalem, kabel dawalem w kazde z dziurek i ten drugi kabel tesh, ale nigdy nei bylo obrazu. Wiec podlaczylem i za kazdym razem szukalem kanalow ale nic nei znajdowalo, albo czasami jakas czeska TV ale obraz do d***. Dodam ze na drugim TV ta wtyczka dzialala.
Co mam zrobic? Pomozcie!
dzis podczas remontu wtyczka od TV mi sie zgniotla;/ Wiec wyciagnalem z drugieg TV i prubuje to jakos podlaczyc. Wiec prubowalem, kabel dawalem w kazde z dziurek i ten drugi kabel tesh, ale nigdy nei bylo obrazu. Wiec podlaczylem i za kazdym razem szukalem kanalow ale nic nei znajdowalo, albo czasami jakas czeska TV ale obraz do d***. Dodam ze na drugim TV ta wtyczka dzialala.
Co mam zrobic? Pomozcie!