Witam.
Proszę o poradę gdzie szukać przyczyny awarii zmywarki Miele G1224 SC ECO. Po uruchomieniu nabiera wodę, licznik zaczyna odliczać, po nabraniu wody słychać kilkakrotne cykanie sterownika. Wtedy niby chce wystartować, ale nie może, a pompa obiegowa nie załącza się i w ogóle jest cisza.
Wymieniłem całą pompę z hydrostatem i nie dało rezultatu po kilku takich cykaniach maszyna wyświetla błąd F14 i wylewa wodę z powrotem oraz nabiera od nowa i tak w kółko.
Temat był poruszany, ale nikt nie dał konkretnej odpowiedzi na portalu. To co umiałem przejrzane, wyczyszczone nic mechanicznego niczego nie blokuje wszystko sie kreci, podejrzewam, że to jakiś elektryczny problem. Ale gdzie zajrzeć? Nie ma tam tego dużo może ktoś poradzi co po kolei się sprawdza by pompa ożyła, z góry dziekuje za wskazówki.
Proszę o poradę gdzie szukać przyczyny awarii zmywarki Miele G1224 SC ECO. Po uruchomieniu nabiera wodę, licznik zaczyna odliczać, po nabraniu wody słychać kilkakrotne cykanie sterownika. Wtedy niby chce wystartować, ale nie może, a pompa obiegowa nie załącza się i w ogóle jest cisza.
Wymieniłem całą pompę z hydrostatem i nie dało rezultatu po kilku takich cykaniach maszyna wyświetla błąd F14 i wylewa wodę z powrotem oraz nabiera od nowa i tak w kółko.
Temat był poruszany, ale nikt nie dał konkretnej odpowiedzi na portalu. To co umiałem przejrzane, wyczyszczone nic mechanicznego niczego nie blokuje wszystko sie kreci, podejrzewam, że to jakiś elektryczny problem. Ale gdzie zajrzeć? Nie ma tam tego dużo może ktoś poradzi co po kolei się sprawdza by pompa ożyła, z góry dziekuje za wskazówki.