Cześc mam pytanie jak wprowadzić hasło albo jakiego programu urzyć aby nie można było sie połaczyc z internetem w celu zabezpieczenia go przed dziećmi żeby nie chodziły po jakiś stronach dla dorosłych. I dlatego pytam sie jakiego prgramu urzyć (ewentualnie skąd ściągnąć). Mój system to winXp Pro i urzywam internet exploler. Potrzebna jest tylko blokada internetu i nie wchodiz w gre wyciąganie modemu albo całkowite wyłaczanie kompa bo bez internetu też mozna żyć i pracować albo bawić sie na nim.