Witam ...
Piszę na forum ponieważ nie mam pomysłu gdzie szukać problemu ,a co więcej gdzie odnaleźć czujnik położenia sprzęgła w vw tiquan rok 2012 2.0 TDI .Po wymianie sprzęgła pali się kontrolka "przekreślone P "- sadzę ,ze któraś wtyczka nie została podpięta,choćby od czujnika sprzęgła .Czy moglibyście pomóc i podpowiedzieć który to czujnik i gdzie go szukać ?Po podłączeniu pod Autocom wyrzuca błąd :03182 .Będe wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam
Piszę na forum ponieważ nie mam pomysłu gdzie szukać problemu ,a co więcej gdzie odnaleźć czujnik położenia sprzęgła w vw tiquan rok 2012 2.0 TDI .Po wymianie sprzęgła pali się kontrolka "przekreślone P "- sadzę ,ze któraś wtyczka nie została podpięta,choćby od czujnika sprzęgła .Czy moglibyście pomóc i podpowiedzieć który to czujnik i gdzie go szukać ?Po podłączeniu pod Autocom wyrzuca błąd :03182 .Będe wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam