logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie głośników Creative z jack 3,5mm do dekodera Globo HD2 przez SPDIF

huker16 21 Sie 2016 17:59 1365 5
REKLAMA
  • #1 15882256
    huker16
    Poziom 15  
    Posty: 337
    Pomógł: 4
    Ocena: 18
    Witam. Na początku jeśli wybrałem zły dział, to proszę moderatora o przeniesienie, a nie o usuwanie mojego wątku.

    Przechodzę do tematu: mianowicie posiadam dekoder globo HD2 i chciałbym podłączyć zewnętrzne głośniki do niego. Posiadam wejście w nim spdif. Z głośników wychodzi kabel jack 3,5mm. Czy istnieje adapter który pozwoli podłączyć mi jack'a, który będzie jednocześnie posiadał wejście spdif?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 15882317
    huker16
    Poziom 15  
    Posty: 337
    Pomógł: 4
    Ocena: 18
    Tam też mam spdif. Telewizor to lg 43lf510v
  • REKLAMA
  • #4 15882329
    mariuszp19
    Poziom 35  
    Posty: 2082
    Pomógł: 310
    Ocena: 408
    Oczywiście, że są takie konwertery. Pytanie tylko w jakim celu? W Twoim przypadku nie ma to sensu.
    http://www.ceneo.pl/10389982

    Podłącz, tak jak kolega @kellygrzyb3 napisał.
  • REKLAMA
  • #5 15882357
    huker16
    Poziom 15  
    Posty: 337
    Pomógł: 4
    Ocena: 18
    Ale w tv nie mam wejścia jack! Nie ma jakiegoś adaptera za 10 zł? I dlaczego w moim przypadku nie ma to sensu?
  • #6 15882624
    mariuszp19
    Poziom 35  
    Posty: 2082
    Pomógł: 310
    Ocena: 408
    Jeśli nie ma, jak twierdzisz, wyjścia na słuchawki, to pozostaje tylko konwerter. Można jeszcze wyjść dźwiękiem ze złącza EURO, tylko trzeba zakupić przelotkę, albo dorobić kabelek.
    Załączniki:
    • Podłączenie głośników Creative z jack 3,5mm do dekodera Globo HD2 przez SPDIF euro.gif (7.55 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA