Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark Ultimate 8i Win - chiń. tablet Win, pętla automatycznej naprawy Win8 w/Bing

01 Wrz 2016 19:37 2034 3
  • Poziom 5  
    Pewnego dnia tablet zaczął mi się samoczynnie restartować w pętlę automatycznej naprawy systemu Windows 8.1. "Naprawa" wygląda tak, że system uruchamia się z komunikatem że rozpoczyna naprawę, potem po angielsku "Diagnosing your PC" a później wyświetla się niebieski ekran z dwoma przyciskami bez tekstu. Wygląda na uszkodzoną instalację Windows 8.1.

Tablet miał postawioną instalację W8.1 w/Bing. Pobrałem ten system z internetu z pewnej strony (nie będę reklamował). Nie mogę bootować tableta z czytnika kart USB.

W UEFI jest opcja "USB OTG support" nie wiem czy zmieniać domyślną (disabled) czy nie, czy to pomoże w odpaleniu tableta z czytnika. klawiatura micro usb działa.

Pomóżcie mi uruchomić pamięć USB na tablecie, dalej sobie poradzę - wiem jak się instaluje Windows. jedyne o co pytam w kwestii instalacji W8 to to, czy da się zautomatyzować naprawę Windows ewentualnie instalację tak aby nie trzeba było używać myszy gdyż odłączenie pendrive może spowodować kłopoty.

Szkoda mi 250zł na tego tableta gdyż kupiłem go całkiem niedawno.
  • Spec od komputerów
    Nie mozesz uruchomic instalacji z pendrive'a?
  • Poziom 5  
    nie wykrywa, sformatowany na 4096 bajtów jednostki alokacji, NTFS, w systemie partycjonowania MBR dla BIOS jeżeli to ma znaczenie, czytałem że musi być sformatowany jako GPT dla UEFI