Witam - mam problem:
Plyta BX - tyle o niej wiem i karta graficzna GF2 MX, która za cholerę nie chce działać- win98se nawet sie nie uruchamia a ME podaje mi do wiadomosci ze albo brakuje sterownika albo karta nie jest obecna czy cos takiego.
Pomóżcie - może potrzebuję jakiegoś sterownika do AGP (ale nie wydaje mi się, bo np. ATI Radeon chodzi idealnie na tej płycie)???
Plyta BX - tyle o niej wiem i karta graficzna GF2 MX, która za cholerę nie chce działać- win98se nawet sie nie uruchamia a ME podaje mi do wiadomosci ze albo brakuje sterownika albo karta nie jest obecna czy cos takiego.
Pomóżcie - może potrzebuję jakiegoś sterownika do AGP (ale nie wydaje mi się, bo np. ATI Radeon chodzi idealnie na tej płycie)???