Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo S8 50F - nie włączył się po aktualizacji

16 Wrz 2016 20:19 1611 12
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie mam problem otóż wyskoczyła mi aktualizacja oprogramowania na tablecie, którą pobrałem i zainstalowałem. Niestety po instalacji kiedy pytał o ponowne uruchomienie wyłączył się i nie chce uruchomić. Proszę o pomoc co dalej, ponieważ tablet na nic nie reaguje. Na ładowarce, pod komputerem go nie widać, nie da się włączyć. Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    No tak tylko niestety pod komputerem go nie widać.

Dodano po 4 [minuty]:

No chyba, że z tymi sterownikami , ale też nic jak widzę.
  • Moderator - GSM
    Kompletnie nić nie jest wykrywane przez komputer? W menadżerze urządzeń sprawdzałeś czy jest jakieś nowe urządzenie?
  • Poziom 6  
    Tak nic nie działał. Ani w kompie ani hard reset
  • Poziom 38  
    A w ogóle recovery mode ci się włącza czy całkiem brak reakcji na włączanie nic się nie wyświetla ?
  • Poziom 6  
    No właśnie żadnych reakcji.

Power i volume już wszystko próbowałem. Echo.
  • Poziom 38  
    Tablet powinien mieć przycisk reset podepnij kabel USB pod tablet wciśnij przycisk Volume + i naciśnij reset i puść i odczekaj chwilkę miej włączone głośniki abyś słyszał czy słychać dźwięk podpinania urządzenia.

Czy tablet masz na gwarancji ?
  • Poziom 6  
    Gdzie ten reset jest. Tablet bez gwarancji już.

Dodano po 12 [minuty]:

Nie nie rusza nic niestety
  • Poziom 6  
    Podbije proszę o pomoc
  • Spec od GSM
    Sprawdź napięcie baterii.
  • Poziom 22  
    Troszkę podniosę temat.
    Jak kolega wcześniej tylko przy resecie do ustawień fabrycznych padł mi system w S8-50L.
    Wyświetlają się głupoty przy procedurze rozruchowej przed biosem na wszystkim jest null i fail.
    Komputery widza rządzenie ale nie można załadować sterowników bo widza je jako uszkodzone.
    WnXP, 7 i 10/
    Jedyna możliwość to wejście w Fastboot +- i Power inaczej nic niereaguje, nawet po tym na zadnym kompie nieda się wgrac sterowników, urządzenie nierozpoznawane.
    PFT nie widzi żeby załadować bios repair czy soft.
    Ma ktoś jakieś pomysły?
    Bateria ładowana mimo ze nic nie wyswietla.
    Ewentualnie odkupie od kogoś płyte do S8-50L lub jeśli ma ktoś pomysł i checi to podeśle mu za $$$