yogi009 napisał: Kolego trymer01, jaki załącznik z rys.11?
Nie, w poście nr 6 pisałem:
trymer01 napisał: Patrz załącznik - rys.11.
Na dole postu nr 6 jest załącznik - proszę go zobaczyć, na jego dole podano rys. obudów, nas interesuje rys.11.
Ufff....
Dodano po 7 [minuty]: Rzuuf napisał: 741 jest pojedynczy, ma inne funkcje pinów, inna struktora wejściowa - NIE PASUJE!
Przecież w przypadku zastosowania innego WO należy go wmontować jako "wszczep" - pisałem o tym w poście nr 3. Czyli mała płytka na kołkach, gdzie nie ma przeszkód aby zastosować 2 ukł. scalone, oczywiście łatwiej byłoby np TL072 czy TL082 - o tym też pisałem, aby uzmysłowić autorowi że ma różne możliwości (w zależności co ma w szufladzie).
I w końcu - skąd kolega wie, czy są tam użyte 2 wzm. ?
Rzuuf napisał: A 741 i 1458 kosztują tyle samo: poniżej złotówki za sztukę.
Obydwa nadają się tak samo - czyli wcale, z powodu innego niż w TAE stopnia wyjściowego.
I nikt tu nie mówi o kupowaniu 741.