logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Fiat Doblo 1.6 2004r, jak zamontować alarm Vertex cs14? Moze ktoś pomóc?

zbys312 13 Paź 2016 00:06 804 7
  • #1 15991478
    zbys312
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Może jakiś opis. W zestawie są czujniki ruchu które nie wiadomo gdzie podłączyć.
  • Pomocny post
    #2 15991573
    piotrek22101
    Poziom 39  
    Posty: 3323
    Pomógł: 695
    Ocena: 1416
    Instrukcja jest w pudełku? Jeżeli nie ma czujnika uderzeniowego, to wtyczkę cz.ruchu wpinasz zamiast niego. Może to pomoże.
    Załączniki:
    • Monta? alarmu Fiat Doblo 2005.pdf (254.81 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #3 15993827
    zbys312
    Poziom 2  
    Posty: 4
    faktycznie instrukcja była w pudełku wczoraj posiedziałem nad tym alarmem efekt mam taki że mogę otworzyć auto z pilota ale nie mogę go zamknąć pilotem tylko kluczykiem a na dodatek alarm sam się uzbraja po jakimś czasie nawet jak go wyłączę z pilota...
  • #4 15993837
    piotrek22101
    Poziom 39  
    Posty: 3323
    Pomógł: 695
    Ocena: 1416
    Trzeba sprawdzić ,czy wszystkie przewody są podłączone tak jak trzeba. Co do uzbrajania się ,to robi nawet jak otworzysz drzwi i zamkniesz? Sprawdź w instrukcji opis o samouzbojeniu.
  • #5 15993839
    zbys312
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Tak jak otworze to i tak sie uzbroi moge go wylaczyc ale znow sie uzbroi no i nie zamyka z pilota
  • #6 15993842
    piotrek22101
    Poziom 39  
    Posty: 3323
    Pomógł: 695
    Ocena: 1416
    Podstawa to sprawdzić w instrukcji czy ma samo uzbrojenie,druga rzecz to czy włączniki drzwi są podłączone i do alarmu dociera sygnał masy po otwarciu. Co do zamykania/otwierania,to musisz mieć dwa przewody z pojawiającą się masą. Jeden przy zamykaniu,drugi przy otwieraniu,sprawdź oba.
  • #7 15998196
    zbys312
    Poziom 2  
    Posty: 4
    wreszcie doszedłem jak to powinno być,już mi zamyka i otwiera drzwi z pilota
    alarm ma samouzbrojenie jako opcje,zalozysz zworke jest a jak zdejmiesz nie ma tak jest w opisie a pomimo tego ze mam zdjetą zworke to mi się sam uzbraja po około 20 sekundach od wyłączenia alarmu
  • Pomocny post
    #8 15998546
    milejow

    Poziom 43  
    Posty: 13069
    Pomógł: 1559
    Ocena: 5131
    piotrek22101 napisał:
    Podstawa to sprawdzić w instrukcji czy ma samo uzbrojenie

    Każdy ma.
    Nie widzi krańcówki drzwi(źle podpięty alarm), traktuje otwarcie jako przypadkowe i uzbraja się ponownie.
    Konto firmowe:
    Działalność własna
    Mętów 99, Lublin, 20-388

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o montaż alarmu Vertex CS14 w Fiacie Doblo 1.6 z 2004 roku, szczególnie o podłączenie czujników ruchu. Odpowiedzi sugerują, aby sprawdzić instrukcję, podłączenie przewodów oraz włączników drzwi. Użytkownik napotkał problemy z zamykaniem i otwieraniem auta pilotem oraz samouzbrojeniem alarmu. Po dalszym badaniu ustalił, że alarm ma opcję samouzbrojenia, ale mimo zdjęcia zworki, alarm nadal się uzbraja. Problemy mogą wynikać z nieprawidłowego podłączenia krańcówek drzwi.
REKLAMA