Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw t4 2.4D 1994 - Montaż Vertex CA14 do vw t4 2.4D 1994r (alarm, centralny)

neuros007 14 Wrz 2018 21:40 48 0
  • #1 14 Wrz 2018 21:40
    neuros007
    Poziom 2  

Witam. Potrzebuje pomocy z montażem alarmu vertex ca14 do vw t4 2.4D 1994r.

Wie ktoś może jak podłączyć centralke?
    Bialoczarny podłączam pod biały i biały pod żółty. Zostają jeszcze 2 w kostce od silowniczka- czerwony i brązowy. Najbardziej interesuje mnie co oznacza na schemacie [[wspolna linia]]. Mam złączyć żółte kable i co dalej?? Czym jest wspólna linia? Dalej... Jest jeszcze drugi biały, który podłączam pod czarny po stacyjce. Pomaranczowy i czarnopomarańczowy zostają luzem (nie spięte z niczym). Dalej...
    Znalazłem wiązki kierunkowskazów w kolumnie kierownicy po lewej stronie. Są to dwa kable na krańcach wtyczki. (Szukałem miernikiem) podłączając brązowe kable alarmu do tych krańcowych kabli nic nie daje, lecz gdy podłącze do środkowego to mruga długimi. Dalej... Krańcówke podłączyłem dobrze, ten od hamulca też. Na schemacie jest pokazane, że zasilanie od siłownika ma być połączone z modułem alarmu/zamka centralnego lecz nie ma koloru kabla. Proszę o wytłumaczenie mi tego. Zielony i fioletowy zostawiam luźno ponieważ nie mam elektrycznych szyb ani automatycznej klapy bagażnika (przeciez to t4 z drzwiami z tyłu, a nie klapą) . Dalej... Czerwony podłączyłem do + w akumulatorze a czarny do -...
    Dodam jeszcze pytanko apropo białego kabelka- co oznacza (+)ACC??

Proszę o pomoc. Kupiłem po 5 bezpieczników w razie czego i wciąż kombinuje.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów