Komputer Compaq 100eu.
Uszkodzeniu uległ dysk twardy.
Po wymianie logicznym jest, że nie było ja nim parycji recovery.
Posiadam dwa takie komputery więc z drugiego zgrałem za pomocą easeus disk copy cala partycje uwczesnie utworzoną na nowym dysku.
Ustawienia partycji są takie same jak na dzialajacym komie, tzn primary i system plików NTFS.
Mimo to przy wlaczaniu kompa nie reaguje on na klawisz F10 ktory odpowiada za recovery. Reaguje na wszystkie inne komendy czyli bootmgr i diagnostyke mozna wlaczyc. Nie wiem co dalej czynić a instalowanie oddzielnie systemu i sterowników nie przynosi za dobrych rezultatów, komputer działa ale dużo wolniej niż ten stary na którym jest orginalny system.
Uszkodzeniu uległ dysk twardy.
Po wymianie logicznym jest, że nie było ja nim parycji recovery.
Posiadam dwa takie komputery więc z drugiego zgrałem za pomocą easeus disk copy cala partycje uwczesnie utworzoną na nowym dysku.
Ustawienia partycji są takie same jak na dzialajacym komie, tzn primary i system plików NTFS.
Mimo to przy wlaczaniu kompa nie reaguje on na klawisz F10 ktory odpowiada za recovery. Reaguje na wszystkie inne komendy czyli bootmgr i diagnostyke mozna wlaczyc. Nie wiem co dalej czynić a instalowanie oddzielnie systemu i sterowników nie przynosi za dobrych rezultatów, komputer działa ale dużo wolniej niż ten stary na którym jest orginalny system.