Znacie może sposób na usunięcie tego zaznaczonego obrysu układu który przy drukowaniu widać i wchodzi na ścieżki !?
Wszystkie inne obrysy odhaczyłem jak np. rezystory, gold-piny
Program - Altium 16
Wszystkie inne obrysy odhaczyłem jak np. rezystory, gold-piny
Program - Altium 16