Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres Saeco Syntia -wyswietla blad 15 nie grzeje

19 Gru 2016 22:35 3450 3
 • Poziom 1  
  Witam! Posiadam ekspres do kawy Saeco Syntia. Po odkamienianiu ekspres się przegrzał, błąd 14. Następnie pojawił się błąd 15 i nie grzeje. Podejrzewam awarię termostatu lub bojlera. Nigdy nie rozbierałem ekspresu i nie chciałbym nic uszkodzić. Może ktoś poratuje krótkim opisem jak się do tego zabrać. Z góry dziękuję!
 • Poziom 20  
  W młynku na kawę odkręć "wiatraczek" następnie torx 10 i odkręć pojemnik kawy następnie zdejmij pokrętło z przodu ekspresu to chromowane (pociągnij za nie jest wciśnięte) pod nim jest śruba odkręć. Wyjmij zbiornik na wodę we wnęce w górnej części po lewej stronie jest śruba to samo w pojemniku na fusy. Po odkręceniu delikatnie zdejmij zaślepkę przez którą wychodzi rurka od wody w obudowie. Jak zdejmiesz obudowę to masz dostęp do bojlera.
 • Poziom 11  
  Czy ten sam opis pasuje do Incanto?
 • Poziom 20  
  Niestety nie.Odkręcasz młynek jedna śruba w środku, następnie panel przycisków, za zbiornikiem wody są dwie na czarnej ściance. Po zdjęciu przedniej osłony od przycisków też są śrubki. Delikatnie zdejmuj to wyczujesz gdzie są jakieś śrubki jeśli je pominołem.