Witam, mam problem z moim mikrokontrolerem Arduino Leonardo, mianowicie wszystko działało ok, a nagle przestało i nie wiem o co chodzi. Zainstalowałem od nowa program, uruchsmiałem jako administrator, próbowałem wielu sposobów i nic. Gdy chcę wgrać program na mruganie diody wbudowanej w arduino wyskakuje mi błąd kompilacji. Komputer wykrywa mi płytkę, więc powinna być dobra.
Proszę o pomoc
Proszę o pomoc