Witam wszystkich.
Mam pewien problem i niewiem jak go rozwiazać.
A chodzi o to, że...
Kupiłem sobie kiedyś na allegro kit programatora willem (chyba ver 3.0) z adapterem MCS-51 ver.2.0 , szybko i staranie go złożyłem, podłączyłem do kompa... i wszystko ładnie się programowało, odczytywało i kasowało.
Gdy programowanie częściowo mi się znudziło wrzuciłem programator do szafki.
Po 2 miesiącach znowu chciałem się pobawić, podłączyłem programator, uruchomiłem program, wczytałem plik i chciałem go zaprogramować, ale w trakcie programowanie wyskakuje błąd:
Error at 0x000000 Chip = 0x40 buffer = 0x02.
Co może być tego przyczyną?
Mam pewien problem i niewiem jak go rozwiazać.
A chodzi o to, że...
Kupiłem sobie kiedyś na allegro kit programatora willem (chyba ver 3.0) z adapterem MCS-51 ver.2.0 , szybko i staranie go złożyłem, podłączyłem do kompa... i wszystko ładnie się programowało, odczytywało i kasowało.
Gdy programowanie częściowo mi się znudziło wrzuciłem programator do szafki.
Po 2 miesiącach znowu chciałem się pobawić, podłączyłem programator, uruchomiłem program, wczytałem plik i chciałem go zaprogramować, ale w trakcie programowanie wyskakuje błąd:
Error at 0x000000 Chip = 0x40 buffer = 0x02.
Co może być tego przyczyną?