Witam
W moim Ursusie C-355, zdarza się że czasami nie działa hydraulika podnośnik i kiper.
Dotychczas wszystko pięknie działało, wczoraj po odpaleniu ciągnika, załączeniu WOM-u i pompy, niem mogłem unieść solarki i pługa do odśnieżania (podpięty pod wyjście zewnętrzne), poruszałem wszystkim dźwigniami do sterowania hydrauliką kilkukrotnie gasiłem silnik, nic nie pomagało. Nagle wszystko zaczęło działać, po ok półgodziny sytuacja się powtórzyła po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu hydraulika zaczęła działać. Przez ostatnie dni się to kilkukrotnie powtarzało, proszę o pomoc bo muszę odśnieżać a nie mam sprawnego sprzętu i nie wiem gdzie szukać awarii. Podobna awaria występowała w ciągniku mojego kolegi też c-355, możliwe że jest to dość popularna awaria a nie mam nikogo kto się zna na ciągnikach.
Z góry dziekuje
W moim Ursusie C-355, zdarza się że czasami nie działa hydraulika podnośnik i kiper.
Dotychczas wszystko pięknie działało, wczoraj po odpaleniu ciągnika, załączeniu WOM-u i pompy, niem mogłem unieść solarki i pługa do odśnieżania (podpięty pod wyjście zewnętrzne), poruszałem wszystkim dźwigniami do sterowania hydrauliką kilkukrotnie gasiłem silnik, nic nie pomagało. Nagle wszystko zaczęło działać, po ok półgodziny sytuacja się powtórzyła po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu hydraulika zaczęła działać. Przez ostatnie dni się to kilkukrotnie powtarzało, proszę o pomoc bo muszę odśnieżać a nie mam sprawnego sprzętu i nie wiem gdzie szukać awarii. Podobna awaria występowała w ciągniku mojego kolegi też c-355, możliwe że jest to dość popularna awaria a nie mam nikogo kto się zna na ciągnikach.
Z góry dziekuje