Witam proszę o pomoc z nawigacją. Mianowicie mam odblokowane mapy wrzucam na kartę SD jak zawsze a a na nawigacji pojawia mi się komunikat że mapa uszkodzona. Czy nowe garminy są jakoś zablokowane?? Proszę o pilną pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamextasy17 napisał:Tak przed piratamiCzy nowe garminy są jakoś zablokowane?? Proszę o pilną pomoc