Podczas gdy telefon chodzi , telefon można ładować. Natomiast gdy sie wyłączy (rozładuje ) nie laduje wgl. Jest zerowy pobor prądu, brak napiecia ladowania na zlaczu bateryjnym. Doc i bateria sa ok. Jakiś pomysł? Czyzby U2? Lub Q2 ? Tylko chyba gdyby Q2 by bylo uwalone to by nie bylo ladowania nawet na włączonym telefonie prawda? Proszę o jakąś porade jeśli ktoś sie z tym spotkał, jest to juz 3 szt. W tym tygodniu na to samo.