hej mam taki wzmacniacz i mi sie gzeje choc np.nie podlanczam do niego kolumna.a jak juz je podlacze to jeszcze bardziej nabiera temperatury zanosilem go do naprawy ale usterki nie znaleziono moze ktos wie co sie dzieje?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam