Witam!
Kupiłem za pare groszy ww. nagrywarkę najprawdopodobniej po złym flashowaniu biosu.Próbowałem ją postawić poprzez flashowanie programem Ricoha,ale bez skutku (użyłem do tego MP7060,może dlatego?).MTKFlash nie chce nawet zczytać zawartości jej biosu.Ma ktoś może pomysł na reanimowanie jej?Bede wdzięczny za wszelkie rady.
Pozdrawiam
Kupiłem za pare groszy ww. nagrywarkę najprawdopodobniej po złym flashowaniu biosu.Próbowałem ją postawić poprzez flashowanie programem Ricoha,ale bez skutku (użyłem do tego MP7060,może dlatego?).MTKFlash nie chce nawet zczytać zawartości jej biosu.Ma ktoś może pomysł na reanimowanie jej?Bede wdzięczny za wszelkie rady.
Pozdrawiam