jak w temacie , nagrywarka aopen model: crw2440 , po niedokonczonym flashowaniu
windows wykrywa ja jako "Ricoh FirmwareLoader2" , przy probie ponownego
flashowania Rflash wyswietla komunikat **NG***NG***NG*** , co trzeba zrobic
zeby przywrocic ja do zycia? czy sa jakie programy do flashowania ktore nie
sprawdzaja modelu nagrywarki lub to pomijaja?
--
windows wykrywa ja jako "Ricoh FirmwareLoader2" , przy probie ponownego
flashowania Rflash wyswietla komunikat **NG***NG***NG*** , co trzeba zrobic
zeby przywrocic ja do zycia? czy sa jakie programy do flashowania ktore nie
sprawdzaja modelu nagrywarki lub to pomijaja?
--