Witam wszystkich !
Mam małe pytanko
czy jest jeszcze jakaś szansa przywrócenia żywota nagrywarce
Chciałem przebiosować nagrywarkę LITE-ON LTR-52327S. Ściągnąłem najnowszego biosa do tego modelu ze strony producenta i przy 99% coś się zawiesiło
teraz nagrywarka jest total martwa ale za to cały czas świeci się dioda
Niestety ściągnięty program do biosowania nie widzi już tej nagrywarki. Jeśli ktoś wie czy da się jeszcze coś z tym zrobić to proszę o pomoc
Dziękuję i pozdrawiam
Mam małe pytanko
Chciałem przebiosować nagrywarkę LITE-ON LTR-52327S. Ściągnąłem najnowszego biosa do tego modelu ze strony producenta i przy 99% coś się zawiesiło
Dziękuję i pozdrawiam
Moderowany przez jankolo:Temat przeniosłem z działu Software