Moja pralka czasami nie nagrzewa wody do ustalonej temperatury. Był pan z serwisu, sprawdził grzałkę, czujnik i powiedział, że pralka jest sprawna bo jeśli by było coś nie tak to wyświetlił by się kod błędu na pralce.
Na drugi dzień nastawiłem pranie na program bawełna 40°C i po skończonym cyklu prania (PRZED PŁUKANIEM!!!) otworzyłem pralkę i ubrania były lodowate. Kolejny raz nastawiłem ten sam program i już pralka nagrzała wodę. Co moze być przyczyną? Nie mam nawet jak udowodnić serwisantowi, że ona czasami nie grzeje wody
Na drugi dzień nastawiłem pranie na program bawełna 40°C i po skończonym cyklu prania (PRZED PŁUKANIEM!!!) otworzyłem pralkę i ubrania były lodowate. Kolejny raz nastawiłem ten sam program i już pralka nagrzała wodę. Co moze być przyczyną? Nie mam nawet jak udowodnić serwisantowi, że ona czasami nie grzeje wody