Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Urządzenie wielofunkcyjne, laser, kolor do 1000 zł - tanie koszty eksploatacji

bpm 04 Feb 2017 12:05 2037 11
    bpm
    Level 13  
    Dzień dobry,

wytyczne są takie jak w temacie. Potrzebuję znaleźć nowe urządzenie wielofunkcyjne, laserowe, kolorowe, w cenie do 1000 zł max. 1100 zł, tanie w późniejszej eksploatacji.

Zastanawiałem się nad RICOH AFICIO 311SFNW, ale nie ma opinii ani testów. Może co innego polecacie?

Dzięki z góry za info.
    piwos
    Level 24  
    bpm wrote:
    Dzień dobry,

wytyczne są takie jak w temacie. Potrzebuję znaleźć nowe urządzenie wielofunkcyjne, laserowe, kolorowe, w cenie do 1000 zł max. 1100 zł, tanie w późniejszej eksploatacji.

Zastanawiałem się nad RICOH AFICIO 311SFNW, ale nie ma opinii ani testów. Może co innego polecacie?

Dzięki z góry za info.

Żebyś nie tracił czasu i nie łudził się, odpowiem ci krótko Nie ma takich!
    Tanie w zakupie = drogie w użytkowaniu!
    User removed account
    Level 1  
    piwos
    Level 24  
    Sorki, że ponawiam ale ostatnio handlarze troszkę przesadzają wciskając kłamliwe marzenia Serwis ma potem wielki niewymowny żal.
    Żebyś nie tracił czasu, nie łudził się Żebyś przypadkiem nie trafił na takiego złotoustego oszusta handlarza złudzeń, żeby ktoś ci nie cisnął kitu, odpowiem ci raz jeszcze. Jako stary i umorusany tonerem serwisant napiszę raz jeszcze - krótko Nie ma takich, nie ma!
    bpm
    Level 13  
    piwos wrote:
    Sorki, że ponawiam ale ostatnio handlarze troszkę przesadzają wciskając kłamliwe marzenia Serwis ma potem wielki niewymowny żal.
    Żebyś nie tracił czasu, nie łudził się Żebyś przypadkiem nie trafił na takiego złotoustego oszusta handlarza złudzeń, żeby ktoś ci nie cisnął kitu, odpowiem ci raz jeszcze. Jako stary i umorusany tonerem serwisant napiszę raz jeszcze - krótko Nie ma takich, nie ma!

Ok, takich nie ma, rozumiem. Ale co polecasz w takim razie, które przynajmniej w części spełni oczekiwania?
    piwos
    Level 24  
    Bo naprawdę takich nie ma! Producenci chcą zarabiać Sprzedając tanio liczą na jeszcze większe zyski z eksploatacji rozłożonej w czasie Takie kroki według niektórych producentów małych zabawek rozłożone w czasie są niebotycznie większe Ustawiczne i stałe zyski aż kupi ktoś znowu nową - jaką? No jak to, tanią w zakupie, co więcej trzeba? Kręci się w kółko. Zanim klienci- użytkownicy się zorientują i nauczą na własnym portfelu grosz i to nie mały wpadnie nie raz Czysty biznes :lol: :oops:
    Zresztą tutaj masz dyskusję, jedną z wielu w tym temacie:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3303818.html
    Powielać tekstów nie będę Moderator może scalić takie i podobne rzeczy (będzie lepiej dla Elki!)
    bpm
    Level 13  
    piwos wrote:
    Bo naprawdę takich nie ma! Producenci chcą zarabiać Sprzedając tanio liczą na jeszcze większe zyski z eksploatacji rozłożonej w czasie Takie kroki według niektórych producentów małych zabawek rozłożone w czasie są niebotycznie większe Ustawiczne i stałe zyski aż kupi ktoś znowu nową - jaką? No jak to, tanią w zakupie, co więcej trzeba? Kręci się w kółko. Zanim klienci- użytkownicy się zorientują i nauczą na własnym portfelu grosz i to nie mały wpadnie nie raz Czysty biznes :lol: :oops:
    Powielać tekstów nie będę Moderator może scalić takie i podobne rzeczy (będzie lepiej dla Elki!)

Dobra, o tym to ja doskonale wiem, napisałem wytyczne i prosiłem o podanie konkretnych modeli, które w jakimś stopniu spełniałyby te kryteria. Tyle.
    piwos
    Level 24  
    bpm wrote:
    piwos wrote:

Dobra, o tym to ja doskonale wiem, napisałem wytyczne i prosiłem o podanie konkretnych modeli, które w jakimś stopniu spełniałyby te kryteria. Tyle.

No, przecież tam jest napisane! W temacie kolega pytający po kolei rozpatruje różne modele, w różnych cenach Oj, chyba nie czytałeś uważnie? :roll: :D Brother, HP, Canon - za i przeciw To mało? :lol: 8-)
    Przeczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3303818.html
    Tam są rozpatrywane konkretne modele i to właśnie w twoim budżecie! Jak byś miał większy (2 razy większy) rzucił bym by coś więcej (np Bizhub 35) ale nie masz! Więc pole do manewru małe Na litość! :roll: :oops: Mam ci napisać ten konkretny model, jeszcze pewnie napisać gdzie i w jakiej firmie kupić? Litości 8-) Nie jestem handlarzem, a serwisantem Odpowiadał za twój wybór ja nie będę, to ty musisz się wysilić na decyzję i z nią potem żyć Kryteria masz tam rozłożone jak na dłoni, rozpatrzone wiele opcji. Jak nie, zamknij oczy, zakręć się przez lewe ramie, policz do trzech, i weź na co padnie -bęc! :lol: :wink:
    bpm
    Level 13  
    Rany, chłopie, o co Ci chodzi? Po co ten wywód? Ja podałem konkretny model i o konkretne modele prosiłem 1-2 max. 3. Wtedy bym sobie poczytał, popatrzył i na pewno coś wybrał. A Ty się bulwersujesz bez powodu ehhhh
    piwos
    Level 24  
    Podajesz tylko jednego Ricoha, tyle! Tego Ricoha jeszcze moja firma nie sprzedała więc nie mam nic do powiedzenia, żadnych konkretnych doświadczeń Z racji nowego modelu (dopiero w sprzedaży) w serwisie też go jeszcze nie widziałem
    Poczekaj z rok, pół roku wyjdzie co to za maszynka?
    Chcesz kupić najnowsze w dystrybucji sprzęty musisz się liczyć z ryzykiem Ty sam na własnej skórze, inni będą tylko czytać i się wtedy zastanowią. Chcesz to testuj, może coś nam powiesz?
    W tamtym temacie masz przykłady konkretnych modeli które już są od jakiegoś czasu w sprzedaży Widocznie na tyle dobrze się sprzedają, że zalewają rynek Niektóre już trafiają na serwis. I w takim układzie można już coś powiedzieć!
    bpm
    Level 13  
    No i fajnie i dzięki za link.