Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe laserowe do 3000zł

30 Maj 2018 09:37 300 5
  • Poziom 28  
    Cześć

Poszukuję urzadzenia wielofunkcyjnego do 3000zł (nowego), które nie będzie mega drogie w utrzymaniu.

Mam na to (do) 3000zł, drukować na nim będę maksymalnie do 1000 stron miesięcznie.Obecnie mam atramentówki, które są wolne i czas na zmiany.
    Preferowana HP, ale jak będzie coś ciekawego, to zapewne się skuszę, nic nie trzyma mnie przy HP na silę.

Urządzenie A4, skanowanie może być w duplexie, bez faxu, większość to oferty w kolorze, zdarzy się, że wydrukuję zdjęcie, port lan, lub wifi (jedno albo drugie, aby sieciówka)

Dziękuję za pomoc w wyborze urządzenia, temat totalnie mi nieznany, a wiem, o tonerach i bębnach, które trzeba wymieniać i to robi cenę w eksploatacji, dlatego wolę podpytać Was, co polecicie
  • Specjalista - kserokopiarki
    Canon i-SENSYS MF735Cx . Zapewne to samo co HP tyle że w wersji Canon-a . Tonery będą kompatybilne jak zwykle :)

C.
  • Poziom 28  
    Widzę, że w Oki mam :

Kod produktu Materiały eksploatacyjne
    46394902 Belt Unit-C532/ MC573/ ES5432/ 5473
    46358502 Fuser Unit-C532/ MC573/ ES5432/ 5473

to zawsze "boli", tanie nie jest, a wymieniać trzeba.

Nie doszukałem się tego w canonie
    hessto napisał:
    @copyman Canon i-SENSYS MF735Cx to zwykła laser 27stron/minut.

Zwykła laser ? Nie bardzo rozumiem ... Autor pyta o kolorowego , laserowego MFP a takie kryteria ten model spełnia .

C.
    Części i materiałów do Canona jest dużo i nie ma biedy w tym temacie. Poza tym są kompatybilne z HP a tu części jest bardzo dużo i łatwo dostępne .
    Polecam go bo kilku klientów już zakupiło u nas ten model i są zadowoleni. Fakt że ceny oryginalnych tonerów są dość wysokie ale nadrabiają wydajnością . Zamienniki od HP zapewne tez idzie już dostać .

C.
  • Poziom 28  
    Używam do tej pory Xeroxa C405, szybki, ładne drukuje, polecam.