Witam.
Mam problem z fotelami a mianowicie przestało działać podgrzewanie w obydwu fotelach. Sprawdziłem przekaźnik (działa), bezpieczniki (całe). Straciłem wenę, gdzie dalej szukać?
Mam problem z fotelami a mianowicie przestało działać podgrzewanie w obydwu fotelach. Sprawdziłem przekaźnik (działa), bezpieczniki (całe). Straciłem wenę, gdzie dalej szukać?