logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 307 sw - Brak podgrzewania foteli

trebor1 07 Lut 2017 09:01 16128 7
REKLAMA
  • #1 16258971
    trebor1
    Poziom 10  
    Posty: 76
    Ocena: 16
    Witam.
    Mam problem z fotelami a mianowicie przestało działać podgrzewanie w obydwu fotelach. Sprawdziłem przekaźnik (działa), bezpieczniki (całe). Straciłem wenę, gdzie dalej szukać?
  • REKLAMA
  • #2 16259114
    MarcinS70R
    Poziom 22  
    Posty: 590
    Pomógł: 52
    Ocena: 288
    Sprawdź moze kostki pod fotelem nie łączą i multimetr w dłoń i zmierz rezystancje mat.
  • REKLAMA
  • #3 16259522
    trebor1
    Poziom 10  
    Posty: 76
    Ocena: 16
    Kostki rozumiem że by sprawdzić (mój błąd nie pomyślałem o nich), ale jeżeli chodzi o maty to naraz w dwóch fotelach by nie padły w tym samym czasie.
  • REKLAMA
  • #4 16259533
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17766
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    trebor1 napisał:
    Sprawdziłem przekaźnik (działa)
    A zasilanie mat na nim jest?
  • #5 16259879
    trebor1
    Poziom 10  
    Posty: 76
    Ocena: 16
    Zasilanie jest na przekaźniku i jak na włączniku.
  • REKLAMA
  • #6 16261556
    trebor1
    Poziom 10  
    Posty: 76
    Ocena: 16
    Kostki sprawdzone ,wszystkie są podłączone, tylko mam pytanie znalazłem pod fotelami jakieś moduły do czego one służą?
  • #7 16264550
    trebor1
    Poziom 10  
    Posty: 76
    Ocena: 16
    Sprawdziłem maty i są w porządku. A fotele jak nie grzały tak nie grzeją,jeszcze sprawdzę wtyczki .

    Dodano po 5 [godziny] 12 [minuty]:

    Jeszcze raz sprawdziłem przekaźnik,maty , napięcie, wszystko jest ok. I mam pytanie co steruje siłą grzania foteli ? Bo na włącznikach niema żadnej takiej funkcji.
  • #8 16931870
    Clbw
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 20
    Temat sprzed roku, ale u mnie sytuacja wyglada podobnie i brakuje pomyslow co dalej. Udalo Ci sie naprawic podgrzewanie foteli kolego?

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z brakiem podgrzewania foteli w Peugeot 307 SW. Sprawdził przekaźnik i bezpieczniki, które działają poprawnie. W odpowiedziach sugerowane jest sprawdzenie kostek pod fotelem oraz zasilania mat grzewczych. Użytkownik potwierdza, że zasilanie jest obecne, a maty są w dobrym stanie. Pojawia się pytanie o moduły znalezione pod fotelami oraz o to, co steruje siłą grzania foteli, ponieważ na włącznikach nie ma takiej funkcji. Inny użytkownik wspomina o podobnym problemie sprzed roku, pytając o rozwiązanie.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA