Witam. Mam zasilacz buforowy(schemat na rys) będzie on służył do awaryjnego zasilania układu. Podczas zasilania sieciowego układ ten będzie zasilany poprzez zasilacz impulsowy. Problem polega na tym że nie wiem jak spiąć wyjścia zasilacza impulsowego z zasilaczem buforowym aby układ sam się przełączał podczas zaniku napięcia. Zależy mi na szybkim przełączeniu tak aby nie resetowały się mikrokontroley zasilane z tego układu