Witam kolegów.
Podczas pracy zmywarki w momencie kiedy załączane jest wyjście sterowane triakiem, następuje gwałtowny spadek napięcia na innych wyjściach. Tak np. gdy pracuje już pompa myjąca i załączyć ma się zasobnik detergentu to na chwile następuje spadek napięcia i słychać zakłócenie pracy pompy myjącej, a zasobnik raz się otworzy, a raz nie.
Jeśli się nie otworzy to już moduł nie załącza grzałki i po jakimś czasie zmywarka kończy pracę nie sygnalizując błędu. Podobnie jest podczas nabierania wody, kiedy pstryknie hydrostat to na chwilę zanika napięcie elektrozaworu.
Fotka płytki... Może ktoś ma jakieś sugestie, który element zawodzi?
Podczas pracy zmywarki w momencie kiedy załączane jest wyjście sterowane triakiem, następuje gwałtowny spadek napięcia na innych wyjściach. Tak np. gdy pracuje już pompa myjąca i załączyć ma się zasobnik detergentu to na chwile następuje spadek napięcia i słychać zakłócenie pracy pompy myjącej, a zasobnik raz się otworzy, a raz nie.
Jeśli się nie otworzy to już moduł nie załącza grzałki i po jakimś czasie zmywarka kończy pracę nie sygnalizując błędu. Podobnie jest podczas nabierania wody, kiedy pstryknie hydrostat to na chwilę zanika napięcie elektrozaworu.
Fotka płytki... Może ktoś ma jakieś sugestie, który element zawodzi?