Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Magnum DXI / VOLVO FH - Interfejs do diagnostyki

dimk1 06 Mar 2017 17:23 1383 3
  • #1 06 Mar 2017 17:23
    dimk1
    Poziom 8  

Witam,
    Posiadam na stanie następujące samochody:
    - Volvo FH12 (rocznik 2004)
    - Volvo FH13 (rocznik 2009)
    - Renault Mangum DXI (rocznik 2008)
    - Renault Premium DXI (rocznik 2007)
    Poszukuje interfejsu do diagnostyki. Zależy mi głównie na tym, aby mógł wyświetlić błędy, usunąć je, skalibrować skrzynię automatyczną czy przestawić wysokość zawieszenia pneumatycznego do jazdy. Co polecacie ?

0 3
  • Pomocny post
    #2 07 Mar 2017 12:13
    Gunio_87
    Poziom 9  

Vocom lub dpa5. Dpa jest tańszy i u mnie bez najmniejszych problemów radzi sobie z volvem i renault dxi z 2007r.

Dodano po 2 [minuty]:

Do volva mam jeszcze impacta i bez najmniejszych problemów można ogarnąć Volvo i renault

0
  • #3 12 Mar 2017 17:54
    dimk1
    Poziom 8  

Super! Dzięki za odpowiedź! Czy mogę zapytać gdzie nabyłeś dpa ?

I jeszcze jedno pytanie - o program MULTIDIAG PRO ? Czy ktoś korzystał i mógłby podzielić się opinią ?

0
  • #4 25 Mar 2017 16:56
    Gunio_87
    Poziom 9  

Mój znajomy zajmuje się interfejsami i czasem daje mi coś do testów ewentualnie sprzedaje w dobrych pieniądzach :) Czasem na allegro wystawia. Co do programu Multidiag Pro to pewnie chodzi Ci o popularnego AutoComa osobiście pracuje na takim sprzęcie i powiem szczerze ze za tą cene jest bardzo ok. Trzeba tylko uważać co sie kupuje polecam na pojedynczej płycie głównej i zestaw kabli musi zostać zmodyfikowany zwłaszcza ten do Volvo. Gdyby coś to mogę dowiedzieć się jaka była by cena u znajomego. A na obecną chwile do Volva\Renault używam Vocoma 88890300 i to robi konkretną robotę tyle ze koszt dobrego Vocoma (tego z WI-FI) i oprogramowania chociaż na 2015/2016r jest spory bo w granicach 5000zl :/

1
  Szukaj w 5mln produktów