Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Massey Ferguson 3635s sadowniczy - Ehr działa tylko przy wyższych obrotach

22 Mar 2017 13:26 831 6
  • Level 2  
    Witam

Drodzy użytkownicy mam problem z MF. Jest to traktor z elektroniką gdzie podnoszenie opuszczanie, rozchylanie tylnich ramion, tłok (zamiast ciegna) są sterowne za pomocą przycisków. Od jakiegoś czasu to wszystko działa tylko przy wyższych obrotach. Tak samo przyciski zewnętrzne zamontowane za kabina na tylnich lampach działają przy wyższych obrotach silnika. Ogólnie cala hydraulika działa przy około 1400 obrotów. Czy ktoś z użytkowników tego ciagnika miał taki problem? Proszę o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 1  
  • Level 18  
    Sprawdź może ładowanie, napięcia zasilania modułu podnośnika. Kiedy zmieniałeś filtry itd??
  • Level 2  
    Filtry już jakiś czas nie były wymieniane, ale nie pamiętam dokładnie ile mth temu. Myślisz ze filtry mogły by być tego powodem?
  • Level 1  
  • Level 2  
    Podnoszenie i opuszczanie działa, ale tak jak mówiłem dopiero przy wyższych obrotach.
  • Level 16  
    Dziedzic2494 wrote:
    Witam

Drodzy użytkownicy mam problem z MF. Jest to traktor z elektroniką gdzie podnoszenie opuszczanie, rozchylanie tylnich ramion, tłok (zamiast ciegna) są sterowne za pomocą przycisków. Od jakiegoś czasu to wszystko działa tylko przy wyższych obrotach. Tak samo przyciski zewnętrzne zamontowane za kabina na tylnich lampach działają przy wyższych obrotach silnika. Ogólnie cala hydraulika działa przy około 1400 obrotów. Czy ktoś z użytkowników tego ciagnika miał taki problem? Proszę o pomoc.
    witam kolego to jest niskie cisnienie na ukladzie hydro, nic z elektryka, na poczatek filtry wymien, jak nie to pompa lub jakas nieszczelnosc na strumieniu oleju wysokiego cisnienia, pozdro