Problem z Peugeot 309. Auto nie ma równych obrotów i gaśnie a bez zmostkowania bezpiecznika pompki paliwa dodatkowym plusem, nawet nie odpali. Podejrzewam przekaźnik. Może ktoś coś podpowie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam