Grając w gry obojętnie jakie (NFS 2015,BF1,BF4) na moim Phenom x4 955 i HD 7970 mam zacięcia czasami jedno po drugim, czasami w odstępach 30 sekund. Trwają one około 3 sekund. Problem jest szczególnie widoczny w BF1... Nie jest to wina braku pamięci bo wątpie aby 16 gb nie starczało.
Zmieniłem grafę z 5750 na 7970 i wtedy wszystko poszło się walić. Obojętnie czy gram na high, low, rozdzielczość hd czy 2.7k i tak się co chwila zacina. Dodatkowo obojętnie czy jestem w centrum akcji czy na zadupiu i tak się zacina.. O co tu może chodzić??
PS. Podkręcony czy nie i tak jest ten problem.
Zmieniłem grafę z 5750 na 7970 i wtedy wszystko poszło się walić. Obojętnie czy gram na high, low, rozdzielczość hd czy 2.7k i tak się co chwila zacina. Dodatkowo obojętnie czy jestem w centrum akcji czy na zadupiu i tak się zacina.. O co tu może chodzić??
PS. Podkręcony czy nie i tak jest ten problem.