Witam, mam problem z Garminem. W czasie połączenia z komputerem przez kabel usb nawigacja się ładuje a nie chce przełączyć się w tryb połączenia z komputerem, chciałem sobie zaktualizować urządzenie za pomocą Garmin express, który nie wykrywa urządzenia. Nawigacja posiada soft 4.00.