Czasami zdarzało się, że zmywarka staje i pozostały czas zmywania na wyświetlaczu miga. Do tej pory resetowałem program zmywanie włączyłem i wyłączyłem zmywarkę i było wszystko OK. (Otworzyłem i zamknąłem drzwi zmywarki).
Teraz po tak przeprowadzonym resecie, czy tez otwarciu drzwiczek zmywarka już nie wyłącza się, tylko buczy dalej jakby było włączona, a nie jest. Poprzez otwarcie drzwiczek zmywarka nie wyłącza się. Czasami przesuniecie szuflady dolnej, czy też górnej powoduje wyłączenie się zmywarki, ale nie zawsze.
Teraz np. jak włączam zmywarkę na Quick program to pokazuje się 30 min. To jest normalne jak zawsze. Ale tutaj co ciekawa zmywarka teraz nie pobiera wody. Ale po krótkiej chwili wyświetlacz zaczyna migać i pokazuje .(kropka)i30. Nie wiem być może jest to błąd code .30
oraz również przyciski "Quick" program miga. Zmywarka (chyba pompa wylewająca wodę buczy). Aby zlikwidować to "buczenie" musze wyciągnąć wtyczkę z prądu.
Jak można rozwiązać problem? Dziękuje. Ja nie jestem fachowcem, ale czy jest to możliwe, ze zmywarka próbuje cały czas wypompować wodę, której w zmywarce tak naprawdę już nie ma?
Teraz po tak przeprowadzonym resecie, czy tez otwarciu drzwiczek zmywarka już nie wyłącza się, tylko buczy dalej jakby było włączona, a nie jest. Poprzez otwarcie drzwiczek zmywarka nie wyłącza się. Czasami przesuniecie szuflady dolnej, czy też górnej powoduje wyłączenie się zmywarki, ale nie zawsze.
Teraz np. jak włączam zmywarkę na Quick program to pokazuje się 30 min. To jest normalne jak zawsze. Ale tutaj co ciekawa zmywarka teraz nie pobiera wody. Ale po krótkiej chwili wyświetlacz zaczyna migać i pokazuje .(kropka)i30. Nie wiem być może jest to błąd code .30
Jak można rozwiązać problem? Dziękuje. Ja nie jestem fachowcem, ale czy jest to możliwe, ze zmywarka próbuje cały czas wypompować wodę, której w zmywarce tak naprawdę już nie ma?