Wpadł mi w ręce wiekowy Radmor 5102 z niedziałającym programatorem. Niezależnie od wybranej pozycji (od 1 do 8) i kęcenia pr-kami napięcie strojenia głowicy jest cały czas ok. 2V. W schemacie fabrycznym jest programator na układach SAS660 i SAS670. Jednak różni się on znacznie od mojego na układach H580B1B i H590B1B. Napięcie strojenia głowicy wychodzi z połączonych ze sobąnóg 10 obu scalaków. Przeciąłem ścieżkę łączącą te nogi z nadzieją że moż epadnięty jest tylko jeden - niestety nic to nie dało. Jeden ma na tam cały czas 2V a drugi ok. 0V. Prawidłowe napięcia z pr-ków strojenia dochodzą do końcówek bodajże 2-5, jednak nie pojawiają się na końc 10. Przełączanie sensorów odbywa się prawodłowo (zapalają się odpowiednie diody LED) Czy ma ktoś aplikacje tych układów, schemat programatora na nich, lub przynajmniej zna zamienniki ?