Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw sharan 2004 r 1,9 tdi - nowa centralka do centralnego zamka

piters0310 08 Cze 2017 21:56 1227 1
  • #1 08 Cze 2017 21:56
    piters0310
    Poziom 2  

Witam posiadam sharana 2004 r od roku jeden kluczyk przestał mi działać a teraz zaczęły się problemy z zamykaniem zamków drzwi raz zamknie a raz nie ,raz zamknie i ponownie otworzy . Byłem z tym u elektryka i stwierdził uszkodzenie modułu komfortu i proszę przywieźć inny moduł to go wymienię . Szukając innego używanego spostrzegłem duże rozbieżności cenowe i dosyć wysokie ceny i wciąż jest ta niepewność bo to są części używane bez gwarancji , i wtedy nasunęła mi się myśl żeby z fabrycznego modułu komfortu wypiąć kable i do nich podpiąć uniwersalną centralkę żeby sterowała zamkiem i miałbym przynajmniej dwa nowe kluczyki. Jeśli to możliwe czy moduł będzie poprawnie sterował resztą funkcji za co jest odpowiedzialny , bo obecnie reszta działa oprócz zamków .

0 1
  • #2 08 Cze 2017 22:41
    maly_maly
    Poziom 17  

Witam,
    Ja ostatnio miałem podobną sytuację w Seacie Cordoba. Sterowanie centralnym zamkiem w fabrycznym kluczyku przestało działać. Nie pomogła wymiana baterii, przelutowanie elektroniki ani próba ponownego przypisania do sterownika. Kupiłem uniwersalny sterownik centralnego zamka i zainstalowałem go do samochodu (nie odpinałem oryginalnego modułu). Sterowanie podłączyłem do przycisków otwórz/zamknij w drzwiach kierowcy (dokładnie do kostki już wewnątrz samochodu).

0