witam szukam speca od podłączenia wskażnika czujnika cisnienia oleju i czujnika ilosci etyliny na desce rozdzielczej.najlepiej przejrzysty schemat.oba urzadzenia na desce rozdzielczej nie działaja /na diodach/z gory pieknie dziekuje.Anchitz.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam